Čurokap * SheWee * P-Mate

Česky nazývaná pomůcka pro močení dívek ve stoje. V cizině nazývaná SheWee nebo P-Mate. Pro ty co neradi hledají přikládám odkazy na články. Touto problematikou se zabývám proto, že jsem provozovatelem mobilních záchodů a vím, že žena a veřejný záchod je jeden velký problém.

Jak jejich, tak můj. Žena na záchodě na nic nesáhne holou rukou. Obalí si jí toaletním papírem, který pak ve velkém balíku hodí do záchodu. Prkýnko dokáže zvednout botou. Ona si totiž na prkýnko nikde jinde než doma nesedá. Při balancování nad dírou pak dokáží záchod totálně znečistit. Pak už je to nepoužitélné pro nikoho. Čurokap může hodně vylepšit. Jde o to změnit myšlení a návyky. Věřím, že s větší osvětou v této oblasti se to povede.

Dobré video - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ukkYptv801Q

Výukové video v AJ https://www.youtube.com/watch?v=iiRU6jeAa9M

Čurokap - pomůcka, jež ženě zpříjemní cestování, ale i letní festival

Ukázka toho jak je věc nepochopená. Na internet, mobil a podobné věci jsme si zvykli a na čurokap zatím ne. http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=491677 Jinak čurokap na cestu lesem nepotřebujete. Něco jiného je ale když máte neopren, lyžařské oblečení, horolezeckou výbavu ap. tam se hodí. No a v kadibudkách s pisoárem už nemusíte na nic sahat. Jde tedy jenom o jejich dostupnost a cenu.

SheeWee pomůcka pro ženy Upravené spodní prádlo pro použití čurokapu
Čurokap s pouzdrem Spodní prádlo pro užití čurokapu
 

Správa webu

   Pro Honzu vytvořil: David Horáček
© 2012 - 2017

Počítadlo návštěv

TOPlist

Hosté na webu

Právě připojeni - hostů: 21 

Počítadlo článků

Počet zobrazení článků : 189003

Založeno na Joomla!. XHTML and CSS.