Kadibudky na objednávku 2019

Každému se líbí nebo hodí něco jiného. Poznal jsem to i já při plnění požadavků zákazníků v případě kadibudek. Vytvořili jsme modulový systém, kdy jsme schopni upravit velikosti šířka x hloubka potřebám uživatelů. Rozdílné velikosti si vyžádalo použití různých typů vnitřních toaletních systémů, doplnění toalety pisoárem nebo zásobníkem na zásypový materiál. Kromě původní velikosti šířka /hloubka 90/100 nabízíme velikosti 100/110 a 110/120. Nejširší typ je určen pro toalety s použitím pisoáru.

Montáž modulového systému  Hotové dílo 
 Montáž modulů  Hotová kadibudka. Jedna kabinka separační záchod, druhá kabinka pisoár. 

Ukázka Dvoukadibudky vyrobené na zakázku pro školku.

Typ kadibudky vybereme podle Vašich požadavků. Cenu postavíme na základě stanovené velikosti kadibudky a doplňkového vybavení.

Napište mi Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo volejte 603 267 272. Vaše dotazy rád zodpovím.

Kadibudka pro děti.

 
Vnitřní systémy kadibudek

Ukázky různých provedení sezení v kadibudce. Jímací nádoby jsou v tělese záchodu o bjemu 50 litrů. Vedle záchodu stojí zásobník s pilinami.

Kadibudka 110x110

Vybavení kadibudky Pilinkou 4 s následnou separací

Klasické sezení z vodoodpudivé překližky

Kekkila 50 litrů

Kadibudka základna 110 x 110 cm Vybavení Pilinkou 4 se separací Klasické sezení z vodoodpudivé překližky.  Vybavení Kekkila 50 litrů
Nejvyšší výška 230 cm   Jímací nádoba 50 litrů s následnou separací Následná separace
 
Kadibudky 2015

Dřevěná kadibudka (šířka 90 cm, hloubka 100cm, výška 205 cm) je vyrobená z pevné hranolové konstrukce pobyté palubkami o síle 19 mm. Základna je natřená speciálním nátěrem proti hnilobě a stojí na plastových hranolech. Střecha je pokryta pískovanou lepenkou. Zákazník si může zvolit pravé nebo levé otevírání dveří. V tomto provedení stojí kadibudka 6 500,- Kč. Nátěr kadibudky dle zvolené barvy od + 750,- Kč. Šindel na střechu různé barvy od + 600,- Kč. Vnitřní shromažďovací záchod od + 750,- Kč. Separační záchod od + 3 500,- Kč. Možnost dopravy a montáže. Cena dohodou dle vzdálenosti a pracnosti.

Kadibudky 2015 Vnitřní vybavení kadibudky

Na obrázcích jsou nabízené kadibudky použité jako veřejné záchody na hromadné akci. Použitý typ záchodu je shromažďovací s následnou separací. Tekutá složka je svedena do kanalizace. V bílých zásobnících je zásypový materiál. 

 Správa webu

   Pro Honzu vytvořil: David Horáček
© 2012 - 2017

Počítadlo návštěv

TOPlist

Hosté na webu

Právě připojeni - hostů: 13 

Počítadlo článků

Počet zobrazení článků : 148750

Založeno na Joomla!. XHTML and CSS.